17 Aralık 2018 09:12

Ali Koç gönlündeki ismi vererek söyledi! Ersun Yanal işi doğru mu?

Ali Koç gönlündeki ismi vererek söyledi! Ersun Yanal işi doğru mu?

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'un Bordum'da Ersun Yanal ile görüştüğü iddia edilmişti. Koç, yeni sportif direktör Damien Comolli'nin imza töreninde teknik direktör konusuna açıklık getirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Aykut Kocaman'la görüştük ve eğer yerli hocayla devam edersek bu Aykut Hoca olacaktır." dedi.

Ersun Yanal'la Bodrum'da görüştüğü iddialarını yalanlayan Ali Koç, basın toplantısında açık konuştu ve şunları söyledi:

-"Öncelikle eğer takımın başında yerli bir hoca olacaksa bu Aykut Kocaman'dan başkası olmayacaktır. Kendisi bu kadroyu Şampiyonlar Ligi'ne götürdü ve bence büyük başarı elde etti. Benim Bodrum'da Ersun Yanal'la görüştüğüm de kesinlikle yalan".

Eski milli futbolcuların Bylock iddianamesi tamamlandı

Kocaman konusunda konuşan Comolli şunları söyledi"Aykut Kocaman'la bire bir toplantı yaptım. Bu toplantıdan çok keyif aldım. Anlatıldığı gibi çok kibar, futbolcular tarafından saygı duyulan ve herkes tarafından sevilen biri. Teknik direktör konusunda son kararı yönetim verecek"

ÇOĞU TARAFTAR İSTEMİYOR: Sarı-lacivertli taraftarların büyük çoğunluğu Aykut Kocaman'ın takımda kalmasını istemiyor. 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (22)
 • Zor günlerde zor şartlarda bütün olumsuzluklara rağmen AYKUT KOCAMAN KOCAMAN duruşu ile FENERBAHÇEYE EN GÜZEL HİZMETİ ve elindeki malzeme ile alınabilecek en büyük başarıyı yakalatmıştır takımımıza.GS maçındaki penaltılardan biri verilse, kayseri ve osmanlı maçlarının son dakikalarındaki çok acemice yenen goller yenmese daha güzel ve daha büyük başarı gelebilirdi. Yeni yapılanma aşamasında olan takımımıza en büyük katkı yine KOCAMANLA OLUR.SAYIN BAŞKAN AYKUT HOCA İLE DEVAM EDELİM.GELECEK 5 YILA FENERBAHÇE MÜHRÜNÜ VURALIM.(TORRENO EMREYİ GÖNDERMESEYDİ GEÇEN ZAMANDA EN AZ BİR ŞAMPİYONLUKTA OLACAKTI.

  (0) (0)

 • ben fb liyim ve Aykut'u istemiyorum. nasıl olacak şimdi ?

  (0) (0)

 • Adamım kararını ver...Aykutu istiyormusun,istemiyormusun😁arar ver by misafir....

  (0) (0)

 • atmayın gerçek fb li Aykuttan vazgeçmez

  (2) (1)

 • Çoğu taraftarı saydınız mı? Nasıl yazıyorsunuz merak ediyorum. Eğer gerçekçi düşünürseniz Kocaman ideal, başkası macera olur. Koç'un önemli kararı, heyecana kapılıp Kocamandan vaz mı geçecek, realiteyi görüp aklın younu mu tutacak. Geçmişi Aklın yolunu gösteriyor. Seçimlerdeki akıl devam ederse büyük ihtimalle Kocaman devam eder ve önümüzdeki yıl FB büyük ihtimalle şampiyon olur. Çünkü şimdiye kadar Kocaman takımın yanında Yıldırım ile de uğraşıyordu.

  (4) (1)

Tüm Yorumlar