16 Kasım 2018 06:13

Alvaro Negredo adım adım Al Nasr'a

Alvaro Negredo adım adım Al Nasr'a

Beşiktaş'ın golcüsü Negredo Al Nasr yolunda... Menajerle bugün görüşen siyah-beyazlı kulüp, İspanyol golcünün transferine onay verdi. Beşiktaş'ta alacaklarını bırakan Negredo, yıllık 7 milyon euro kazanacak. Birleşik Arap Emirlikleri ile saat farkından dolayı mesai bittiği için resmi işlemler yarın yapılacak.

Beşiktaş'ın golcüsü Alvaro Negredo, Al Nasr'a transfer oluyor... İspanyol golcünün menajeriyle görüşme yapan siyah-beyazlı kulüp, Negredo'nun transferine onay verdi. 

Birleşik Arap Emirlikleri ile saat farkından dolayı mesai bittiği için resmi işlemler yarın yapılacak. Al Nasr, yarın transferi resmen açıklayacak.

Negredo yıllık 7 milyon euro kazanacak : Tecrübeli golcü yıllık 7 milyon euro kazanacak. Negredo'nun ayrıca siyah-beyazlı kulüpteki alacaklarını da bıraktığı öğrenildi.  Negredo'nun maaş yükünden kurtulacak olan Beşiktaş'ın bir miktar da bonservis bedeli alacağı öğrenildi.

Atiba rekor için şans bekliyor

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Sadece Gol degil mac icinde oldukca katkisi olan bir oyuncu Negredo. Sezonda 35 gol atmasasa kendini Besiktasta yeniden kesfetti. 3-5 milyon Euro icin satmak enayilik olur. Buyuk takim o paraya tenezzul etmez.

  (0) (0)

 • ŞAMPİYONLUK RÜYAMIZ SONA ERDİ .KEŞKE ŞENOL GİTSEYDİ

  (8) (3)

 • bjk bu adamı arar izleyin görün

  (2) (2)

 • Bunun neresi dudak uçuklatıyor? Beşiktaş Negredonun kontratını 2.8 mly Euroya indirip bir yıl uzatmalı . Negredo iki yılda 5.6 mly Euroya razı olmalı . En iyi çözüm bu . Kalırsa ligde en az 15 gol atar .

  (8) (2)

Tüm Yorumlar