Türkiye Kupası'nda üçüncü tur maçlarının programı açıklandı
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarının programı belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada
tek maç eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçlarının
programı şöyle:
25 Eylül Salı:
13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep (Müstakil Atletizm
Pisti)
14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor (Şehit Muhammet Oğuz
Kılınç)
14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor (Aktepe)
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap
Spor Tesisi)
15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor (Bozüyük İlçe)
15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe)
15.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)
15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor (Tire Tayfur Çiçek)
18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum
Kazım Karabekir)
20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
26 Eylül Çarşamba:
13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)
14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)
14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)
14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)
14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)
14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)
14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk
Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal
Kaynaş)
14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)
15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)
15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi
Dilmaç)
15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)
17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)
19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)
19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)
19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)
19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli
değil)
20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)
27 Eylül Perşembe:
13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor (Beyçayırı)
14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Stat henüz belli
değil)
14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Niğde 5
Şubat)
15.00 Eyüpspor-Pazarspor (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor (Kastamonu Gazi)
17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler (Balıkesir
Atatürk)
19.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)