20 Ekim 2018 06:52

Arda Turan Başakşehir ile anlaştı

Arda Turan Başakşehir ile anlaştı

Medipol Başakşehir uzun süredir uğraştığı Arda Turan transferini sonlandırdı. Milli futbolcu, 1.5 artı 1 yıl opsiyonlu Başakşehir'de. Yıldız futbolcunun bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan transferinin bittiği resmen açıkladı. Başakşehir ayrıca, Arda Turan için de özel bir video yayınladı. Ayrıca Barcelona da transferi duyururken Arda'nın satın alma opsiyonuyla kiralandığını açıkladı.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ın transferini kulübün Twitter hesabından açıkladı.

Gümüşdağ, sosyal medyadaki mesajında, "Arda Turan bugün, üzerinde turuncu formasıyla ülkesine dönüyor. Bu sadece Başakşehir'in değil Türkiye'nin transferi. Hepimiz için hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

BARÇA DA AÇIKLADI! KİRALIK + SATIN ALMA OPSİYONU : Barcelona da transferi duyururken anlaşmanın detaylarını açıkladı. Katalan ekibi yaptığı açıklamada Arda Turan'ın kiralık olarak Başakşehir'e transfer olduğunu ve satın alma opsiyonunun da bulunduğunu duyurdu.

Ahmet Bulut'tan Arda Turan hakkında flaş açıklama!

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • Fatih terim yüzünden GS"ye gelmeyen arda,Başakşehir fatih terim stadında 2.5 yıl forma giyecek ;)

  (0) (0)

 • şampiyon başakşeh...........

  (4) (7)

 • Başakşehir bu paraları nereden buluyor? taraftarı yok, köklü desen köklü bir kulüp değil. Belediye ve devlet nekadar para aktarıyor bunlara,milletin vergileri topçularamı gidiyor. Kaba bir özdeğiş vardır eskiler; elin ...şeyiyle gerdeğe girmek diye bunlarda devletin milletin parası ile atmı koşturuyorlar???

  (27) (18)

 • BANA GÖRE BU ZAT YANİ ARDA DENEN ZAT ..TÜRKİYE-DE OYNAMAMALI ..ZİRA KENDİSİ ÇOK UZAKLAŞMIŞ TÜRKİ-YEDEN

  (2) (29)

 • Başakşehirin geliri nereden geliyor?

  (46) (2)

Tüm Yorumlar