25 Haziran 2018 09:23

Bir skandal daha! Arda'yı yumrukladılar

Bir skandal daha! Arda'yı yumrukladılar

TFF eski yöneticilerinden Yaşar Aşçıoğlu FANATİK'e İstanbul'daki evinde verdiği özel röportajda futbolumuzda yaşanan bir büyük skandalı anlattı.

Aşçıoğlu, A Milli Takım'ın Katar ile oynadığı hazırlık maçı için kampta bulunduğu esnada TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in yakın dostu Kerem Bey'in, Arda Turan'a yumruk attığını ileri sürdü.

Ayşenur Afyon / Hakan Ateşler'e röportaj veren Yaşar Aşçıoğlu, Türk futbolunda yaşanan skandallarla ilgili açıklama yaparken, üstü örtülmeye çalışılan bir skandalı daha aktardı.

Galatasaray yönetiminin barış hediyesi: Samir Nasri

İşte Aşçıoğlu'nun konuyla ilgili açıklaması.

'Demirören sahip çıktı!'

"Bu işin ilk kıvılcımı Katar’da yandı. Yıldırım Demirören’in misafiri vardı. Kerem Bey diye. Katar’da gidiyor Arda Turan’la yumruk yumruğa giriyorlar otelde. Dönüşte de Kerem Bey diyor ki 'Ben galiba ayıp ettim' diyor. Yaptığından da pişman. 'Kafileyle gelmeyeceğim' diyor. Ancak Yıldırım Demirören, yakın dostu iyi bir şey yapmış gibi Kerem Beyi gidip getiriyor kafileye. Arda’nın ilk kıvılcımı burada oldu. Ancak piyango Bilal abiye (Meşe) çıktı.

Ertuğrul Sağlam F.Bahçe'den iki transfer yapacak

Ben Türk futbolunun doğru yönetilmesi için sizin aracılığınızla sesleniyorum. Yıldırım Demirören’in istifasının acilen istenmesi gerekiyor. 50 milyon insanın sosyalleştiği, güzellikler yaşadığı bir spor alanını doğru yönetmeyen bir kişiyi hala tutmanın bir anlamı yok. Görev onlara düşmüyorsa devreye Sayın Cumhurbaşkanımız girmelidir.

Arda Turan İngilizlerin alay konusu oldu

Arda Turan'dan açıklama geldi

Fanatik'in verdiği özel haberin ardından ise Arda Turan da sosyla medya hesabından böyle bir olayın içinde olmadığını belirten bir açıklama yayınladı ve "Bugün basında adımın geçtiği olayın gerçekle alakası yoktur. Kamuoyunun bilgisine." dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • 6slileri dövmek insanı rahatlatır biraz.

  (0) (2)

 • Ellerine sağlık iyi yapmış kim yaptıysa!

  (0) (5)

 • cinconluları ve tüpçüyü tffden uzakjlaştıracaksın.milli takımada cinconlu oyuncu almayacaksın.kavga, dövüş,euro bütü n bu pis işlerin altında hep cinconlular var.

  (3) (15)

 • tüpcü ve terim yaptirmistir türk devleti ve türk futbolu malesef kan agliyor

  (0) (8)

 • Mafiya Liderleri TFF ve Millitakimi ele almislar....Terim ile Demirörende bunlarla koordineli calisiyorlar....Arda patliyorsa sebebleri var demekdir.....

  (0) (9)

Tüm Yorumlar