12 Aralık 2018 18:24

Burak Yılmaz Arda'ya destek verdi

Burak Yılmaz Arda'ya destek verdi

Ünlü futbolcu Burak Yılmaz, yakın arkadaşı Arda Turan'ın her zaman yanında olduğunu söyledi.

Olay gecesi Arda Turan'ın yanında olan Burak Yılmaz, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Ünlü futbolcuya çarşamba gecesi Arda Turan ile Berkay arasında çıkan kavga soruldu.

"ARDA'NIN YANINDAYIM"...Yılmaz, kavgayla ilgili sorulara şu yanıtı verdi:"Arda benim en yakın arkadaşım. Tabii ki bu süreçte onun yanında olacağım. Dün bütün gün bir aradaydık."

NE OLMUŞTU?....Bir eğlence mekanında Arda Turan, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e sözlü tacizde bulundu. Duruma şahit olan Berkay, Arda'yla konuşmak istedi ve ikili arasında tartışma başladı. Arda Turan, Berkay'a kafa attı ve şarkıcının burnu kırıldı. Ardından Berkay hastaneye kaldırıldı. Arda Turan hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Önceki akşam Arda Turan saatlerce ifade verdi.

Arda Turan savcı karşısına çıktı! İşte emniyetteki ifadesi

İfadenin ardından futbolcu da Berkay'dan şikayetçi olacağını dile getirdi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Bunlar ne kadar ahlak yoksunu zavall insancıklar..

    (0) (0)

  • ArdaNın yanındayım diyorsun evli bir kadına sarkıntılık edenin yanında olduğuna göre senide eşine sarkıntılk etse yanındasın yani

    (0) (0)

  • evet arkadaşının arabasını pert yapıp parasını vermemek için kaçan burak. tencere dibi kara ikisi tam kara. tencere kapak.

    (0) (0)

Tüm Yorumlar