20 Ekim 2018 07:31

Burak Yılmaz'dan komik kaza açıklaması!

Burak Yılmaz'dan komik kaza açıklaması!

Sarıyer'de sabaha karşı arabasıyla kaza yapan futbolcu Burak Yılmaz, olay yerinden ayrılmasıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Sarıyer'de Fatih Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı'ya ait Ferrari ile kaza yapan futbolcu Burak Yılmaz, kaza sonrası olay yerinden ayrılmıştı.

Trabzonspor'lu Burak Yılmaz önceki akşam Sarıyer Polis Merkezi'ne giderek kazayla ilgili ifade verdi.

KAZA YERİNİ TERK ETMEKTEN 206 TL CEZA : Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre, kaza yerini terk etmekten 206 TL ceza kesilen Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz ifadesinde, "Seyir halindeyken araç bir anda aşırı hızlandı, aracın kontrolünü kaybettim. Araç savruldu takla attı. Daha sonra çarparak durdu. Araçtan indiğimde bir cipe çarptığımı gördüm" dedi.

KOMİK AÇIKLAMA! İFADE VERECEĞİMİ BİLMİYORDUM : Burak Yılmaz'ın olay yerinden ayrılmasıyla ilgili olarak, bu tür bir durumda karakola giderek ifade vermesi gerektiğini bilmediği için karakola gitmediğini söylediği belirtildi.

Burak Yılmaz'ın kaza yaptığı lüks aracın sahibi bakın kim çıktı!

Kaza yapan Burak Yılmaz'a ağır fatura

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • Siyasete bile kafan basiyor cikip reklamlarda Evet deyin diyordun halka!!!bunlari biliyorsun da,ifade vermen gerektigini mi bilmiyorsun?

  (0) (3)

 • Siyasete bile kafan basiyor cikip reklamlarda Evet deyin diyordun halka!!!bunlari biliyorsun da,ifade vermen gerektigini mi bilmiyorsun?

  (0) (4)

 • Bizde yedik. Olayın aslını anlatayım. Galip gelen Trabzonspor oyuncusu Burak kutlama yapar ve o gece aşırı derece alkollüdür. Virajı alamayıp aşırı hızlı girdiği için kaza yapar ve hemen arkadaşını arar. "Oğlum kaza yaptım alkollüyüm gel al beni" O da gelir ve alır. Basitçe olayın özeti bu.

  (0) (0)

 • Trafik cezaları kişilerin gelirleri ile orantılı olmalı, Avrupa nın her ülkesi nasıl bilmiyorum ama Almanya ve Finlandiya da böyle.200 TL ceza çerez parası bile değil bunlara.Valeye veriyorlar daha fazlasını.Ver 200 bin TL ceza bak bir daha nasıl uyuyor kanuna kurala.Almanyada dortmundlu topçu Reuss a vermişlerdi 540 bin euro ceza ehliyetsiz kullandı diye.Bizdekilere kırmızı ışık, aşırı hız, emniyet şeridi vız gelir tırıs geçer.Finlandiya da hız sınırını aştığı için farklı işadamlarına yıllık gelirine göre 94 bin euro, 65 bin euro cezalar basına yansımıştı.Bizede böylesi lazım.

  (1) (4)

 • hı hı, he ya, nerden bilsin çocuk. Maçtan sonra gidip içip içip direksiyona geç, yollar bomboş spor araba bastınmı gidr ama öyle herden dönmez her yerde durmaz. sonrada bilmiyordum de. ama neyseki sağ selamet kurtulmuş kimseye de zarar vermemiş. geçmiş olsun diyelim biz...

  (1) (1)

Tüm Yorumlar