11 Aralık 2018 09:24

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a göre Fenerbahçe başkanı kim olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a göre Fenerbahçe başkanı kim olacak?

Fenerbahçe'de yapılacak başkanlık seçimi hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakın yarışta kimin kazanacağını ima etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV-Star TV ekranlarında yayınlanan Seçim Özel programında Fenerbahçe kongresi hakkında konuştu.

"TECRÜBEYLE DEVAM EDER": 3 Haziran'da yapılacak seçim hakkında konuşan Erdoğan, "Temenni ederim ki Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder." dedi.

Tecrübe vurgusu yaparak 20 yıldır görevde olan Aziz Yıldırım'ı işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "En ideali alışılmış olan şey hayırlı olsun demektir. Gönlüm bu noktada ideal bir yönetimin iş başına gelmesidir. Burada tecrübe her zaman çok çok önemli. Temenni ederim ki inşallah bu kongreyle birlikte Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • İnşa Allah Aziz başkan gelecek

  (3) (0)

 • Şike yapılmışmı.Yüzde bir milyon yapılmış sahayada yansımış.Peki ülkede ne yapılmış.Şike pisliğini temizlemek için zamanın başbakanı tarafından maşa olarak bir federasyon başkanı atanmış.Avrupada bütün kurumlar şikeyi tescil etmiş.Ülke içinde ne yapılmış.Şikecilere ceza vermemek için deveye hendek atlatılmış.Bir Akparti taraftarı olarak bu pisliklerin yaşanmasının büyük sorumlusu olan Akparti hükümetlerinin en büyük yumuşak karnına muhalefetde ortak olarak ülkeyi bir rezalet kolonisine dönüştürmüş.Ve benim ülkemde Haktan adaletden temizlikten zulme karşı olmaktan bahsedebilen siyasiler ülkemi bir utanç çöplüğüne çevirmişler.

  (0) (1)

 • aziz seçilirse gitmeyiz Fenerbahçe nin maçlarına olur biter.

  (14) (5)

 • Tecrübe senin gibiyse olmasin daha iyi yildirim gs yi bedavadan cok sampiyon yapti sende ülkeyi kötü yönetiyorsun sucluyuda disarda ariyorsun millette sana inaniyor ama yanlis

  (24) (4)

 • Erdoganinki tahmin falan degil, kimin secilmesini istedigini acikca söylemis. Siyasetin sporla karismasi iste budur.

  (20) (9)

Tüm Yorumlar