16 Kasım 2018 05:58

Fenerbahçe Beşiktaş derbisiyle ilgili flaş gelişme

Fenerbahçe Beşiktaş derbisiyle ilgili flaş gelişme

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde çıkan olaylara karışan 25 kişi, Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na götürüldü. 5 kişinin tutuklandığı öğrenildi.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylara karışan 25 kişi adliyeye sevk edildi.

Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylara karışan, aralarında Şenol Güneş'in yaralanmasına yol açan maddeyi atığı düşünülen şahsın da bulunduğu 25 kişi adliyeye sevk edildi.

fenerbahçe-beşiktaş-derbi

ANADOLU ADALET SARAYI'NA GÖTÜRÜLDÜLER: Şüpheliler, Üsküdar'da bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü'nden araçlara bindirilerek Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na götürüldü.

5 KİŞİ TUTUKLANDI: 25 şüpheliden 5'i tutuklanmaları, 15'i de adli kontrol talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilirken, 5'i serbest bırakıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • Vay be, sadece 20-25 ki$i duman etmi$ maçi attiklari maddelerle kornerlerde, sonra herhalde yer degi$tirdiler ve $enol Güne$'e attilar çakmaklari. Ve her$eyden sorumlu onlar. Neymi$ler!!! Tabii bunlarin FB ile hiç ilgileri yok. Pek tabii yine düzenlenen kumpasin uygulayicilari oldular. Oysa maç sirasinda attirilmayan kornerlerde galeyana gelmi$ seyirci sayisi bir kaç bini a$iyor gibiydi, her iki kö$ede de, megerse sadece 20-25 ki$i imi$ler. Hatta sadece 5 ki$i..

  (0) (2)

 • Fb ye final için ceza verirlermi ? Seneye kimsenin zaten seyretmediği köy takımlarıyla yapacağı maçlarda çekerler ödüllerini . Fb ye ceza yok . Beşiktaşın attığı gol sayılmasın , Tribünde terör altında 56 dakika oynamak zorunda kalsın . Sonra da çık 10 kişi Fb ye gol at,yen desinler . BJK bunu da başarır ama futbolun kirli sarı egemen güçleri o kadar kararlı ki hakem Beşiktaşın 10 kişi ile atacağı gölü de saymaz .

  (0) (3)

 • TOLGA ZENGİN NE OLACAK TAHRİKÇİ PROVAKATÖR HERİF ONUN YÜZÜNDEN BEŞİKTAŞ YANIYOR CEZA ÇEKİYOR ASIL ONA SORGULAYIN YARGILAYIN ZATEN BİR HAYRI OLMADI GELELİ

  (1) (1)

 • TFF NE BEKLİYORSUN; UEFA,İngiltere,Almanya,ispanya,italya ne uyguluyorsa onu uygulasana uygulatsana. Tabi adam kayırma,kollama, ben ne dersem o olur bunlar sizin için daha önemli. Her sorun HUKUK la aşılır, adamla ve adamcılıkla değil.

  (0) (0)

 • Bu futbol teröristlerine hakettikleri cezayı verin.Klübün suçu ne?Bunları azmettirenleri de cezalandırın.Yeter artık yeter!

  (0) (4)

Tüm Yorumlar