27 Mayıs 2018 00:10

Fenerbahçe'den sert açıklama! Cehennem donana dek...

Fenerbahçe'den sert açıklama! Cehennem donana dek...

Fenerbahçe, Aykut Kocaman ile ilgili kamuoyunda çıkan haberleri yalanladı.

Fenerbahçe, Aykut Kocaman ile ilgili kamuoyunda çıkan haberleri yalanladı. Resmi sitede yer alan metinde "Cehennem donana dek Aykut Kocaman" düşüncesiyle yolumuza devam ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

İşte o açıklama;
"Bugünkü Habertürk Gazetesi'nde "Kocaman Viraj" başlığıyla yayınlanan, sonrasında da bir çok internet sitesi tarafından da ciddiye alınarak kullanılan haber yalandır.

Fenerbahçe Asbaşkanı hayatını kaybetti


Alanya ve Beşiktaş maçlarının kader maçları olarak nitelendirildiği ve hocamız Sayın Aykut Kocaman'ın geleceğinin masaya yatırılacağı iddia edilen haber, en hafif tabirle terbiyesizlik ve ahlaksızlıktır.

Bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini, uygun tabirle "Cehennem donana dek Aykut Kocaman" düşüncesiyle yolumuza devam ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız"

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (8)
 • YAHU ORTADA FENERBAHÇE DİYE BİŞEY YOK. VARSA YOKSA AZİZİN EGOLARI,SAÇMALIKLARI...

  (0) (10)

 • EMRE VE CANER GİBİ GÖNÜLDEN FENERLİ, Kİ GELMEK İÇİN HABER GÖNDERİP TE ALINMAYAN FUTBOLCULARIMIZI BU TAKIMDAN AYIRANLAR DERHAL İSTİFA ETSİNLER. BUNLAR FENERBAHÇELİ OLAMAZ. FENERLİ GİBİ GÖZÜKEN YA GS Lİ YA DA HAMSİSPORLU!BUNLARI AYIKLAMAK LAZIM

  (1) (12)

 • artık şike yapılmasın,başka bir şey istemiyoruz.....

  (0) (4)

 • Ben bu açıklamadan şunu anlıyorum, ne zaman FB böyle bir açıklama yapsa, yani antrenörümüzün arkasındayız dese, çok sürmeden o antrenör kovuluyor. Başka bir konuda, Aziz Başkan koltuğu bırakmamak için, başarısızlıkta suçu yine antrenöre atacak. Ama artık işi çok zor.

  (2) (1)

 • aykut Beşiktaş maçı sonrası yolcu bence maçın skorunu veriyorum Fenerbahçe 1- Beşiktaş 3

  (1) (2)

Tüm Yorumlar