27 Mayıs 2018 00:19

Fenerbahçeli eski yöneticiden Sinan Akçıl'a tepki

Fenerbahçeli eski yöneticiden Sinan Akçıl'a tepki

Fenerbahçe’nin Vardar’a elenmesi sonrasında spor camiasından tepki mesajları atılırken sürpriz bir isim sarı lacivertlileri tutmayı bıraktığını açıkladı.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Vardar'a şok bir sonuçla elenmesinin ardından şarkıcı Sinan Akçıl sosyal medyadan zehir zemberek sözler sarfetti.

Akçıl yoğun tepkiler üzerine paylaşımlarını silerken Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Murat Aşık en sert tepkiyi gösteren isimler arasında yer aldı.

Akçıl paylaşımında, “Rezilsin Fenerbahçe, utanıyorum ve artık takım tutmuyorum ve bravo Mehmet Demirkol yine muhteşem konuşuyorsun” diye yazdı.

Sinan Akçıl, paylaşımını gelen tepkiler üzerine Twitter ve Instagram hesaplarından sildi.

sinan akçıl

SİNAN AKÇIL’A ŞOK TEPKİ: SÜSLÜ MAYMUN!

Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Aşık ise Sinan Akçıl’ın bu paylaşımının ardından çok sert ifadeler kullandı. Murat Aşık, “Ben Fenerbahçe’me küsmem darılmam ama şöyle süslü maymunlara reklam yaptırınca cidden deliriyorum. Ya sen kimsin Sinan Akçıl? Yok rezaletmiş, yok utanıyormuş! Lan sen önce millete şarkı diye yutturduklarından utan!” diye konuştu.”

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (8)
 • fenerbahçeye şikeci diyen ler bilinsinki kumpası kuran fetoculardır

  (0) (2)

 • "Rezilsin fenerbahçe,utanıyorum ve artık takım tutmuyorum" cümlesi çok doğru bir kelime ama bunun söylenmesi gereken zaman hangi zamandı. Şike sürecinde rezalete zirve yaptırıldığında bu cümleyi söyleyebilmek önemliydi ve adam olan herkesin bunu söylemesi gerekiyordu.

  (6) (7)

 • Şampiyonlar liğinde çeyrek final,UEFA'da yarı final,GS'ya 6 atarken iyiydi ama.Kötü günde kaçacaksan zaten lazım değilsin.

  (3) (3)

 • çocuk haklı , 20 senesi tribünde gecmis biri olan ben bile fenere küfrediyorum , yenildiğinde seviniyorum , dahada beter olsun diyorum. aziz efendi milleti futboldan tribünden soğuttu ! ulan aykutu bu kovmadı mı ? o gurursuz aykut bu takımın basına gelmedi mi ? bu aziz tükürdüğünü yalayıp kovdugu adamı takımın basına getirmedi mi ? aldığı futbolculara bak ? ulan sen ne anlarsın futboldan futbolcudan. aylar yıllar sonra bir maç özeti izledim velbuena dan başka futbolcuya benzeyen bir tane adam yok ! lens gibi adamı nasıl yollarsınız ? şu hale bak. maçlara en az 10 kişi giden arkadaş grubumuz vardı , belki 5 senedir kimsenin maça gittiği yok , bırak maça gitmeyi tv den kahvelerden maç izleyen yok ! haber sitelerinde görüp sinirlenmesem fenerin aklıma geleceği bile yok. fenerlilerin belki yarısı artık takım tutmadığı söylüyor, millet kendi takımına sövüyor.

  (10) (8)

 • aziz yıldırım derhal istifa etmeli

  (5) (2)

Tüm Yorumlar