14 Kasım 2018 13:56

Fenerbahçeli futbolcuların şampiyonluk adağı

Fenerbahçeli futbolcuların şampiyonluk adağı

Fenerbahçe'nin zor da olsa hala şampiyonluk şansı bulunuyor. Sarı-lacivertli futbolcular mutlu sona ulaşmaları durumunda kurban keseceklerinin sözünü verdi.

Fenerbahçeli futbolcular, 7-0 kazanılan Karabükspor deplasmanı dönüşünde uzun süre mutlu sona ulaşıp ulaşamayacaklarını konuştular. Saatlerce süren sohbette bazı futbolcular şampiyonluk için adak adadı.

HaberTürk'ün haberine göre, Kupayı kaybetmenin ardından çok büyük üzüntü yaşayan futbolcular, sezon boyunca kendi aleyhlerine gelişen olayların belki bu son düzlükte tersine dönebileceğinin altını çizdiler. Sezon boyunca neredeyse yaşamadıkları olumsuzluk kalmayan futbolcular bu defa şansın kendilerine gülmesi için temennide bulundular.

volkan demirel

"DEVRE ARASI ÇOK KRİTİK'': Saatlerce süren muhabbette son hafta maçların devre arasının önemine dikkat çekildi.

Sarı-Lacivertli futbolcular, "Şampiyonluk şansımız mucize gibi gözükse de oynanmamış 3 tane maç var. Devre arası çok kritik. Rakiplerimiz devre arasına önde giremezlerse ve biz bunu başarırsak üzerilerindeki stres ikinci yarıda çok artar. Bu yüzden mutlaka ilk 45 dakikayı önde kapamamız gerekiyor" ifadelerini kullandılar.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (20)
 • Gs şike yapmışsa bile suçüstü yapılıpta şikeye sahip çıkmadı.Beşiktaş aynı şikeyle ismi geçenlere sahip çıkmayarak onları dışladı ve kupayı teslim etti.Ama sizin şikeci camianız ne yaptı. Şike sürecinde şike yapmaktan bile daha aşağılık olan rezaletleri yaptı. Şikecihırsızbaşı ve üç beş çapulcu hırsızı dışlayabilseydiniz şikeci hırsız etiketi alnınıza kazınmazdı. Ama topyekün camia olarak gaspa hırsızlığa rezalete sahip çıkarak şikeci hırsızlar ünvanını iliklerinize kadar haketdiniz. Şikeci camian hala çaldığını sahiplenmiş aşağılık bir onursuzluğu hazmetmiş vaziyetde sporda utancı temsil etmektedir ve bu utanç ve rezaletin kapanması mümkün değildir

  (0) (0)

 • sen önce yazı yazmayı öğren de, sonrası kolay...

  (0) (0)

 • önce şu ŞİKE'ci kimliğinizden kurtulmak için ne adağınız var ? onu bir söyleyin.....

  (1) (6)

 • şampiyon olmasanızda kesin. dağıtın. bir şey olmaz...

  (0) (2)

 • adak yapilacagina göre fbye sampiyonluk sözü verilmis akp ve tffliler azizle anlasmislar medyanin yüzde 80 nide feneri sampiyon görmekte hirsizlar ve sikeciler elele bu ülkeyede adalet gelmedigi sürece bu pislikler ülkeyi bile satacaktir katarlilar ve cinliler yarisini aldilar

  (0) (1)

Tüm Yorumlar