21 Mayıs 2018 19:44

Futbol zirvesinde dikkat çeken an! Aziz Yıldırım reddetti

Futbol zirvesinde dikkat çeken an! Aziz Yıldırım reddetti

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım Demirören'in çağrısına karşın Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile aynı kareye girmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Futbol Zirvesi'ndeki fotoğraf çekimi sırasında, futbol kulübü başkanlarıyla samimi görüntüleri ilgi çekti.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Erdoğan'ın isteğiyle el sıkışıp kucaklaştı. Ancak, Aziz Yıldırım Demirören'in çağrısına karşın Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile aynı kareye girmedi.

Erdoğan Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek'i barıştırdı

Kulüpler Birliği Vakfı tarafından İstanbul’da ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi’ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşma sonrası kulüp başkanlarıyla sahnede bir araya geldi. Erdoğan futbol kulübü başkanlarıyla renkli görüntüler verdi.

Aziz Yıldırım BIRAK ŞİMDİ FİKRET'İ

Bu sırada araya girmeye çalışan TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in, Orman'ın Aziz Yıldırım'ın yanına getirmek istemesine çok kızan Yıldırım, ''Bırak şimdi Fikret'i mikreti'' diyerek Demirören'i tersledi.

İkili arasında yaşanan bu gerilim kameralara yansıdı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (13)
 • A.Yıldırım istemiyorsa istemesin Zaten F.Bahçe seyrcisininde gözünden düştü.Fener'i ne hale getirdi.Ayrıca borç batağına soktu.oO gurur kibiriyle herşeyi mafetti. Fikret Orman efendi insan,Aziz kiminle dost ki.C.Başkanı olmasa Dursu Özbek'le el sıkışmaz.Hayır diyenler kendini gaf dağında görüyorlar.O zaman Hollanda va Almanya'nın yanına.Yürüyün gidin.

  (0) (1)

 • BU SAHNE BENİ FUTBOLDAN DA SOĞUTTU BUSENEYİ GÖRDÜM HAYIR DİYECEĞİM

  (1) (0)

 • nas bir araya gelsin aradaki puan farkına bakın.

  (1) (2)

 • çok lazımsın sanki, kendini ne zannediyorsa, en azından çirkefi bulaşmasın

  (1) (1)

 • Eğitim, güvenlik, emniyet, spor, adalet gibi bazı kurumlar siyasetten uzak tutulmalıydı. Demirören'le birlikte maalesef spora da siyaset bulaştı.

  (1) (0)

Tüm Yorumlar