16 Kasım 2018 06:34

Futbolcular Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti Merkel çıldırdı

Futbolcular Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti Merkel çıldırdı

Almanya Başbakanı Merkel, İngiltere'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret eden Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ı hedef yaptı. Milli futbolcuları adeta basının önüne atan Merkel, ziyareti bile kaldıramadı.

Almanya'da Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında propagandalar yürütülmesine izin veren Merkel, Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ın ziyareti sonrası düşmanlığını ortaya çıkarttı.

ZİYARETE BİLE BASKI BAŞLADI: "Baskı" ve "özgürlük" kelimeleri üzerinden son dönemde Türkiye'ye eleştirilerde bulunan Merkel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yapılan ziyaret için "Soru işaretleri yaratır" dedi.

Medya aracılığıyla Mesut Özil ve İlkay Dündoğan üzerinde baskı oluşturmaya çalışan Almanya Şansölyesi Merkel, "Soru işaretleri yaratan ve yanlış anlamaya davet çıkaracak bir durum" ifadelerini kullandı.

ilkay gündoğan

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • Alman yalakalari siz ler kime iyi görünmeye calisiyorsunuz her vatanini seven insanlargibi anavataninin cumhurbaskanini görünmeye gitmis ler merkel in karin agrisi bu genclerin memleket sevgisi haaa pordon sizler anlamazsiniz yalakalar

  (0) (0)

 • merkelin cok umrundaydi tayyibin isi gücü reklam ve milleti tehdit etmekten baska bisey yok

  (5) (5)

 • DÜGÜN DEGiL BAYRAM DEGiL, NERDEN iCAP EDiYOR BU ALAKA? MERKELE GELiNCE, O KADIN KENDi CIKARI VEYA MENFFATI iCiN iNSANLARI KULLANMASINI BiLMEDiGiNDEN, VE KENDi ÜLKESiNDE DOGUP YETiSEN BiRKAC GÖSTERiS BUDALALIGI YAPMA MERAKLISI YALAKALARA TAHAMÜL EDEMEMESiNiN TEPKiSiNi GÖSTERiYOR... DEMEKi BU YALAKALIK DENEN HASTALIK IRSi OLUYORMUS... TAM BiR EPEDEMi: ALLAH iNSANLARI BÖYLE HASTALIKLARDAN ESiRGESiN...

  (1) (3)

 • Chp'li, bölücü, kemalist, abd, avrupa yanlısı olan sanatcıya, sporcuya, yazarına, çizerine övgüler. Vatansever, türk milliyetcisine, islamcısına, demokrat sağ'ya neyse... arda yapılanını böyle okuyun... Özil, cenk ve diğerleri sırada... Bu hilal ile hac' ın savacı.

  (3) (4)

 • bu alman iyice kafayı yemiş hasret giderilmiş nesi var bunun

  (3) (4)

Tüm Yorumlar