14 Kasım 2018 14:21

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına Fenerbahçe engeli

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına Fenerbahçe engeli

Galatasaray, olası şampiyonluğun ardından yapılacak kutlamalar konusunda programını hazırlıyor.

9 Mayıs’ta İzmir’de oynanacak karşılaşmanın dev ekrandan Türk Telekom’da izlenebilmesi için Spor İl Güvenlik Kurulu’na başvuran ve cevap bekleyen sarı-kırmızılılar, şampiyonluk durumunda da kupa törenini 21 Mayıs Pazartesi gününe bırakacak. Bunun da güvenlik gerekçesiyle olduğu ifade edildi.

20 Mayıs’ta Fenerbahçe’nin Final Four’da final oynayabileceği ve şampiyon olabileceği düşünüldü ve bu nedenle kutlamanın pazartesi gününe bırakılmasına karar verildi. İki kulüp taraftarının kutlamalarda karşı karşıya gelmesinden çekinen güvenlik, sarı-kırmızılıları bu şekilde yönlendirdi.

Galatasaray başkan adayından flaş açıklama

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • Ey federasyon sen bu kutlamayı olaysız yaptırmakla mükellefsim kim olursa olsun Fenerbahçe İsrail Amerika şu bu Şampiyon olacak Galatasaray ve İzmir inleyecek sende önlemini alacaksın ikikere iki dört eder.

  (13) (5)

 • Cincon bu saatten sonra şampiyon olur cimbom diyede bağırırlar.ne demekse?fb eurolig şampiyonu olursa bizde en büyük fener diye bağırırız.he he he..

  (4) (2)

 • ikisi de kaybeder başakşehir kazanırsa görürüz o zaman hazırlıkları

  (2) (2)

 • Tecrübe mi konuşuyor :))

  (0) (1)

 • Durun bakalim ne GS ne de FB $ampiyon... Her ne kadar GS in $ampiyonluguna beraberlik bile yetiyorsa da... Nedir bu hazirlik. Hüsran fena koyar sonra....

  (2) (3)

Tüm Yorumlar