13 Aralık 2018 17:21

Galatasaraylı taraftarlar Rıza Kocaoğlu'yu yerden yere vurdu

Galatasaraylı taraftarlar Rıza Kocaoğlu'yu yerden yere vurdu

Galatasaraylı taraftarlar, Başkan Mustafa Cengiz'in sözünü kesen oyuncu Rıza Kocaoğlu'yu yerden yere vurdu, özür dilemesi için sosyal medyada kampanya başlattı.

Rıza Kocaoğlu, Galatasaray'ın Süper Lig 34. haftasında Göztepe'yi deplasmanda 1-0 mağlup ettiği maçta sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in basın mensuplarına açıklama yaptığı esnada bir anda canlı yayına dahil olup, "Şampiyon Göztepe taraftarını da tebrik ediyoruz." diyerek Mustafa Cengiz'in konuşmasını bölünce, Galatasaray taraftarları bu duruma büyük tepki gösterdi.

Galatasaray'a çılgın gelir! 500 milyon TL

"ÖZÜR DİLE RIZA KOCAOĞLU" : Rıza Kocaoğlu'na gösterilen tepkilerin ardından Rıza Kocaoğlu sosyal medyada trend topic olurken, Galatasaray taraftarları #ÖzürDileRızaKocaoğlu hashtagi aldında başlattıkları kampanyada Rıza Kocaoğlu'nun derhal özür dilemesi gerektiğini ve aksi takdirde ünlü oyuncununu Show TV'de rol aldığı Çukur Dizisi'ni de boykot edeceklerini söyledi.

Mustafa Cengiz Rıza Kocaoğlu'na sahip çıktı

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (11)
 • KESİN FENERLİ BUNU YAZAN :)) ŞAMPİYON OLAMADAKLARI İÇİN, YILDIZLARI İLK KENDİLERİ ALAMADIKLARI İÇİN ZORLARINA GİDER TABİ :))

  (0) (2)

 • ZORUNAMI GİTTİ GOÇÇUM...

  (1) (11)

 • Çok komik bir kulüp şu kediler. Sabahtan beri gülüyorum. İnsanda azıcık karşı tarafa saygı olur. Rıza kocaoğlu gayet kibar bir insan ve çok güzel bir espri yapmış. Bu kediler alıştığı için küfüre serseriliğe kavgaya herkesi kendileri gibi sanıyorlar. Böyle zeka yüklü bir durumda şaşırıp kalıyorlar ve karşıya saldırıyorlar. Birde senelerdir bazı kesim tarafından kollandığı için kimse bunlara laf söylemeyecek.

  (17) (4)

 • herkes hakkettiği davranışı görüyor. Küçük adamlar böyle hareketleri her zaman yaşayacaktır.

  (2) (0)

 • İstiklal marşı en içten İzmir de okunur, mal mısın nesin sen?

  (1) (0)

Tüm Yorumlar