20 Ekim 2018 07:46

Kaza yapan Burak Yılmaz'a ağır fatura

Kaza yapan Burak Yılmaz'a ağır fatura

Sarıyer'de sabaha karşı kaza yapan Burak Yılmaz'a, polis gelmeden olay yerinden uzaklaştığı için 1 milyon 425 bin lira masraf çıktı.

Cumartesi gecesi Selçuk İnan ve Olcan Adın'la bir gece kulübünde eğlenen Burak Yılmaz, sabaha karşı saat 05.00 sularında Sarıyer'de kaza yapmış ve yakın arkadaşı Selçuk'u çağırarak polis gelmeden olay yerinden uzaklaşmıştı.

Kazanın ardından olay yerinden kaçan yıldız futbolcunun alkollü olup olmadığı bilinmediği için sigorta şirketi masrafı karşılamıyor.

KAZA NASIL YAŞANDI? : Burak Yılmaz’ın kullandığı 34 ET 0056 plakalı Ferrari California marka lüks spor otomobil, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu kontrolden çıktı.

Araç taklalar atarak yolun bitişiğindeki alanda park halinde bulunan cipe çarptı. Kazayı yara almadan atlatan Burak Yılmaz, olaydan dakikalar sonra olay yerine gelen futbolcu arkadaşları Olcan Adın ve Selçuk İnan tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

Trabzonspor’dan Burak Yılmaz'a geçmiş olsun mesajı

İhbar üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri ters dönmüş haldeki lüks otomobil ile cipin içini kontrol etti. Ne polis ne de itfaiye, araçta ve çevrede sürücüyü bulamadı. Aracın daha sonra Trabzonspor’un golcüsü milli oyuncu Burak Yılmaz tarafından kullandığı ortaya çıktı.

Burak Yılmaz'ın kaza yaptığı lüks aracın sahibi bakın kim çıktı!

MASRAF 1 MİLYON 425 MİLYON TL : Olay sonrası kaza mahalini terk eden Burak Yılmaz’a, 206 TL ceza kesilecek. Ancak, Yılmaz’ın kaza sırasında alkollü olup olmadığı belirlenemeyeceği için sigorta şirketi hasarı karşılamayacak.

Bu da Yılmaz için kabarık bir fatura anlamına geliyor, Şöyle ki Yılmaz’ın henüz model yılı öğrenilemeyen aracı tahmini olarak 1 milyon 125 bin lira (250 bin Euro) değerinde.

Çarptığı aracın da yaklaşık 800 bin lira değerinde olduğu ve araçta en az 300 bin liralık masraf olduğu ortaya çıktı. Bu da toplamda 1 milyon 425 bin lira gibi bir masrafı ortaya çıkarıyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • Trafik cezaları kişilerin gelirleri ile orantılı olmalı, Avrupa nın her ülkesi nasıl bilmiyorum ama Almanya ve Finlandiya da böyle.200 TL ceza çerez parası bile değil bunlara.Valeye veriyorlar daha fazlasını.Ver 200 bin TL ceza bak bir daha nasıl uyuyor kanuna kurala.Almanyada dortmundlu topçu Reuss a vermişlerdi 540 bin euro ceza ehliyetsiz kullandı diye.Bizdekilere kırmızı ışık, aşırı hız, emniyet şeridi vız gelir tırıs geçer.Finlandiya da hız sınırını aştığı için farklı işadamlarına yıllık gelirine göre 94 bin euro, 65 bin euro cezalar basına yansımıştı.Bizede böylesi lazım.

  (1) (2)

 • Sigorta şirketi kuzu kuzu öder. ALKOLLÜ OLMA ŞARTI VARDIR. KAZA YERİNİ TERKETMEK ŞİRKETİ İLGİLENDİRMEZ, POLİSİ İLGİLENDİRİR.

  (3) (4)

 • Ne faturası, dalga mı geçiyorsunuz. Adalet parayla mı satın alınıyor. Kaçtığına göre direkt alkolden yargılanmalı.

  (6) (1)

 • Araba mı kaliteli sürücümü. Şüphesiz araba sürücüden çok daha kaliteli her bakımdan.

  (4) (8)

 • Fatih Terim gelecek diye korkusundan kaçmıştır.

  (3) (0)

Tüm Yorumlar