16 Kasım 2018 06:06

Mircea Lucescu Milli Takım'da gelecekten umutlu

Mircea Lucescu Milli Takım'da gelecekten umutlu

A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, genç futbolculara güvendiğini belirterek, "Gelecek 10 yılın takımını kuracağız" dedi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Uluslar B Ligi'nde İsveç'e karşı deplasmanda 2-0 geriye düşüp 3-2 kazandığımız maçın ardından TFF yöneticileriyle yaptığı toplantıda gelecek için umut saçtı.

Rumen teknik adam, İsveç'teki futbolun gelecekteki A Milli Takım'ın ayak sesleri olduğunu söyledi.

BİRLİKTE OYNADIKÇA GELİŞECEĞİZ : Milli takımın genç ve birlikte oynama pratiği az futbolculardan oluştuğunu belirten Luce, "Zaman geçtikçe çok daha iyi olacağız. Kaliteli bir ekibimiz var. Birlikte oynadıkça mükemmel işler başaracağız" dedi.

GELECEĞE UMUTLA BAKIN : İsveç'teki geri dönüşün fragman olduğunu da aktaran Rumen çalıştırıcı, "Gerçek Milli Takımı 1 sene sonunda izleyeceğiz. Geleceğe umutla bakın 10 seneye damga vuracak bir ekip oluşturuyoruz" ifadelerini kullandı.

GENÇLERE GÜVENMELİYİZ : Başarıya giden yolda en önemli aktörün sabır olduğunu da TFF yöneticilerine söyleyen Lucescu, "Genç oyuncularımıza güvenmeliyiz. Uzun vadeli planlar yapıyoruz. Sabırlı olursak sonuca gideriz" diye konuştu.

Mehmet Topal'dan tarihi konuşma

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (8)
 • Ölünceye kadar bakarız sana ihtiyar!Böyle tff olduğu sürece sen aç kalmazsın,nasılsa sana ödenen para milletin parası...

  (0) (0)

 • yalnızca bu macta bir yabancı teknık direktörü taktir ediyorum..ama ilerisinasıl olur maclarda göreceğiz başarılar diliyorum.

  (0) (0)

 • FUTBOLDAN BIRAZ ANLIYORSANIZ FUTBOLUN PROFOSORU OLAN LUCESSUYA SANS VERIR ZAMAN VERIN NELER YAPACAGINI GORECEKSINIZ TURKIYENIN BUTUN ANTRENORLERININ BEYNINI FUTBOL BILGISI OLARAK TERAZININ BIR YANINA LUCESSUNUN BEYNINI OBUR YANINA KOYUN BILGI OLARAK LUCESSU AGIR BASAR ELLI SENDER ALINAN BIR DUNYA KUPASI BIR AVRUPA KUPASIMI VAR INANIYORUM KI BU ADAM HER IKISINIDE ALACAKTIR SADECE ZAMAN VERIN

  (0) (6)

 • SEN OLABİLİRSİN AMA TÜRK HALKI DEĞİL SENİN TUZUN KURU MİLYAR DOLARLARI ALIP DEPOLUYORSUN AMA ORTADA BAŞARI YOK TABİ BUNUN SORUMLULARI BELLİ TFF BEYLER AGALAR

  (0) (0)

 • Bir maç aldın diye kabarma hindi gibi... Ne zaman ki en az 10 maçta başarıyı yakalarsan konuş!

  (0) (0)

Tüm Yorumlar