12 Aralık 2018 17:54

Pepe alacakları için TFF'ye başvuruyor

Pepe alacakları için TFF'ye başvuruyor

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Pepe, alacakları ödenmediği için TFF'ye başvuruyor. İşte şok haberin detayları...

Beşiktaş'ta son aylarda iyiden iyiye kendini hissettiren ekonomik sıkıntı siyah-beyazlılarda Pepe krizinin patlak vermesine neden oldu.

PEPE'NİN GİRİŞİMİ ORMAN'I KIZDIRDI...Son Konya maçında son dakikada yenen golle keyiflerin kaçtığı Beşiktaş'ta Portekizli yıldız Pepe'nin geçmiş alacaklarına dair attığı adımlar başkan Fikret Orman ve yönetimi kızdırdı.

ORMAN

Portekizli futbolcunun ödenmesi gereken son alacağının iki kez rötara uğramasından dolayı girişimlerde bulunduğu başkan Fikret Orman'ın da Pepe'nin tutum ve davranışlarına sert tepki gösterdiği iddia edildi.

Geçen sezon başında Beşiktaş'la yıllık 3.350 bin euro garanti ücret karşılığı anlaşan ve sözleşmesi gereği ekstra 400 bin euro civarında da alacağı hanesine yazdıran 35 yaşındaki futbolcu ile ilgili teknik kadroyla konuşarak devre arasında bir tasarrufa gidilmesinin de gündemde olduğu ifade edildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • Pepe mümkünse Ocakda satılmalı . Vida kalmalı . Vida Beşiktaş defansının temel direği. Herkesin hatasını o kapatıyor . Keşke defalarca yazdığım gibi Mitroviç kalsaydı ve Vida ile oynasaydı .

  (0) (1)

 • Bu memlekette kulüpler önce doğru dürüst sözleşme yapmayı öğrensin.hani hiç kimse FB GS BJK den büyük değildi.geldiği yerin 3-4 katı para veriyorlar.ondan sonra ağlıyorlar.

  (0) (1)

 • BAŞKAN, boşuna kızıyor. Elin adamı buraya BJK, GS, FB vb. AŞKI için gelmiyor. Para için geliyorlar. Bir de dürüst olalım sözleşmeye ne imza atıldı ise ona göre ödeme yapmalıyız. Parasını istiyor diye kızmak ne demek?

  (0) (1)

 • VEREMEYECEĞİN PARA İÇİN SÖZLEŞME YAPMAYACAKSIN.... TRİBÜNE OYNAMAYACAKSIN..... BUNLAR YÜZÜNDEN TÜRK FUTBOLU BATIK BORÇ İÇİNDEN KURTULAMIYOR....

  (0) (4)

 • Bu ne aymazlıktır. Pepeye kızmaya ne hakkı var? Transfer başarısı diye böbürleniyordun. Kamunun parasını bol keseden batıya aktarırsınız,sonra kulübü bu durumlara düşürürsünüz.

  (1) (4)

Tüm Yorumlar