22 Ekim 2018 12:50

Quaresma 2 dakikada kırmızı kart gördü

Quaresma 2 dakikada kırmızı kart gördü

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde Quaresma 2 dakikada içinde ikinci sarı kartı görerek oyundan atıldı.

Beşiktaş, Fenerbahçe derbisinde kırmızı kartla başladı.Dev derbide Portekizli oyuncu Quaresma, iki dakika içinde ikinci sarı kartı görerek oyun dışı kaldı. 
 
2 dakikada 2 sarı kart
 
Tecrübeli oyuncu Quaresma 41. dakikada Valbuena ile girdiği ikili mücadelede sarı kart gördü. Yaşanan pozisyondan iki dakika sonra 43. dakikada Mehmet Ekici’ye yaptığı hareket sonunda hakem Ali Palabıyık tekrar sarı kartına başvurdu ve kırmızı kartla Quresma’yı oyun dışı bıraktı. Portekizli, 2 dakika içinde ikinci sarı kartı görerek, oyundan çıkarken, tribünlerden büyük tepki çekti.

Şenol Güneş tribüne gönderildi

Quaresma, soyunma odasına giderken, Fenerbahçeli taraftarlara Beşiktaş armasını gösterdi.

Fenerbahçe Beşiktaş maçı golleri ve geniş özeti

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • hakemler hakem olsa her maçta kırmızı görür

    (0) (0)

  • Bu adam geçen iki sezon da elli defa atılmalıydı bütün görüntüleri vardır yayınlayın fenerde de var sa onlarıda yayınlayın böyle büyük maçlar sonra sı özel poğramlar yapın hakem hataları kimlere yapılmış yayınlayın çıksın meydana mazlumu oynayanların foyası hakemler hep bkj aleyhine karar veriyorda bjk nasıl şampiyon oluyor araştırın açıklayın FENER İLEDE UĞRAŞMASINLAR AZİZ BAŞKAN SON 10 SENEDE 2 ŞAMPİYONLUK GÖRMÜŞ CAZGIRLIK YAPANLARIN BİLGİSİNE AMA DÜNYANIN EN BÜYÜK SPOR KÜLÜBÜ FENER BU DURUMDA BİLE ALTINDA EZİLİYORLAR

    (0) (0)

Tüm Yorumlar