21 Ekim 2018 15:21

Rıdvan Dilmen'den flaş iddia! Arda Turan...

Rıdvan Dilmen'den flaş iddia! Arda Turan...

Rıdvan Dilmen, Arda Turan'ın Başakşehir'e transferi öncesinde Galatasaray'a gelmek istediğini ancak teklif yapılmadığını söyledi.

Rıdvan Dilmen, NTV Spor’da Arda Turan ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı ve yıldız oyuncunun Başakşehir’e gelmeden önce Galatasaray’dan teklif beklediğini söyledi.

Arda’nın aklında hep Galatasaray olduğunu kaydeden Dilmen, “Arda, Barcelona’dan ayrılmaya karar vermişken Milan, Everton, Çin dedikoduları vardı. Ben Türkiye’ye dönersem, Galatasaray’a dönerim demişti. Ben de doğrusu o olur demiştim. Bir gün otururken, Mehmet Ağar katıldı bize. Birlikte oturduk. Sonra medya Mehmet Ağar ile alakalı haberler çıkarmaya başladılar. Yazık, günahtır ya.” ifadelerini kullandı.

Fatih Terim’den Belhanda tepkisi!

“ARDA 10 MİLYON EKSİK RAKAMA OYNARDI”: Galatasaray’ın Arda’ya teklif yapmadığını vurgulayan yorumcu, “Başakşehir isterken Galatasaray’dan bir telefon gelse balıklama atlar gelirdi Galatasaray’a. Özbek, bizim Arda’yı alacak paramız yok demişti. E teklif yaptınız mı siz Arda’ya? Arda, Galatasaray’da 2,5 yıl için 10 milyon eksiğe oynardı.” diye konuştu.

“GALATASARAY’I İSTEDİ AMA BİR TEKLİF ALMADI”: Arda’nın Galatasaray’a gelmek istemesine rağmen, kendisine tepki gösterilmesine kızan Rıdvan Dilmen, “Arda, Galatasaray’a gitmeyi çok istedi ama Galatasaray’dan bir teklif almadı. Arda, çok daha azına Galatasaray’dan teklif alsa yine gider Galatasaray’da oynar.” dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • ey gidi şeytan sen taraflısın bırak bu işleri galatasarayın başarılı olmasını istemessin son maçta volkan hakeme küfretttimi etmedimi bi ona cevap ver.

  (1) (4)

 • arda gelseydi ama terim gelmeseydi yeğlerdim.Arda büyük topçu kim ne derse desin ispanyada başarılıydı baçanın ırkçı teknik direktörü onu harcadı olay budur

  (0) (1)

 • BİTMİŞ BİR ARDAYI KİM NAPSIN SAHADA DÖKÜLÜYOR KOŞAMIYOR OYNASAYDI ZATEN TÜRKİYEYE GELMEZDİ AVRUPAYA GİDERDİ ODA BİLİYOR ARTIK FUTBOL OYNAMANIN ZOR OLDUĞUNU ÖZEL HAYATI BİTİRMİŞ ARDAYI FUTBOLU UNUTMUŞ

  (1) (0)

 • Şimdi bu arda başakşehir galatasaray maçında forma giyerse bütün gücüyle oynayacak öyle mi? Hakakiten futboldaki iğrenç durumlar bunlar sonra istediğimiz sonuç alınmayınca ne oluyor diye soruyoruz. adamlar maçı sahaya çıkmadan alıyor zaten. Maçın oynanması formalite.

  (0) (1)

Tüm Yorumlar