20 Ekim 2018 06:59

Selçuk İnan'ın çapkınlığı başına dert oldu

Selçuk İnan'ın çapkınlığı başına dert oldu

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan Selçuk İnan'ın çapkınlığı başına dert oldu. Eşi Selçuk İnan'ın çapkınlık gecesini araştırıyor.

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan, iki ay önce Ortaköy'deki bir kulüpte iki kadınla eğlendiği, geceye onlarla birlikte bir otelde devam etmek istediği ancak fotoğraflarını çeken muhabirler yüzünden otele bir türlü girememişti ve çapkınlık gecesı yarım kalmıştı.

500 BİN TL'LİK TEKTAŞLA KENDİNİ AFFETTİRMİŞTİ: Evli futbolcunun haberlerden sonra kendisini affettirmek için eşi Cemre İnan'a 500 bin TL'lik tektaş aldığı iddiası da basına yansımıştı.

Selçuk İnan

Çapkınlık gecesinin ardından Cemre İnan'ın futbolcuya çok sert tepki gösterdiği ortaya çıktı. İddiaya göre o dönem yurtdışında olan Cemre İnan, çapkınlığı inkar eden eşinin söylediklerine inanmadı ve İstanbul'a döner dönmez haberlerde adı geçen kulüp ile otelin kamera kayıtlarının peşine düştü. Her iki işletmeden de görüntüleri isteyen Cemre İnan, olumsuz yanıt alıp iddiaları kanıtlayamayınca evliliğe devam kararı aldı.

"BU SON OLSUN": Cemre İnan'ın Selçuk İnan'a "Bu sana son ikazım, bir daha adın böyle bir olaya karışırsa evliliğimiz biter" dediği söyleniyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)