16 Kasım 2018 06:00

Şenol Güneş'in tepkisine sendika başkanından boykot çağrısı

Şenol Güneş'in tepkisine sendika başkanından boykot çağrısı

Şenol Güneş’in “Statlar özel güvenlikçilerden temizlenmeli” sözlerine Sendika Başkanı Ömer Çağırıcı’dan tepki: “Güvenlikçiler 3 büyüklerin aralarındaki maçlarda görev almasın. 60 lira için o küfürlere katlanmaya değmez.”

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik İş Sendikası Başkanı Ömer Çağırıcı, Şenol Güneş’in statlardan özel güvenliklerin temizlenmesi gerektiğine ilişkin sözlerine tepki gösterdi.

Habertürk'ün haberine göre; Görevlilerin her olaylı maçın ardından suçlu ilan edildiğini, Güneş’in de statlarda ekmeği için mücadele eden özel güvenlik görevlilerini hedef aldığını savunan Çağırıcı buna son vermek için harekete geçme kararı aldıklarını söyledi.

derbi

‘60 LİRAYA KATLANILMAZ’

Ömer Çağırıcı şöyle konuştu: “En çok olay üç büyüklerin İstanbul’da yaptıkları maçlarda yaşanıyor. Her maçta suç, en zayıf halka olarak özel güvenlik görevlilerinin üzerine atılıyor. Görüntülerden açıkça ortaya çıktı ki Tolga Zengin arkadaşımıza hem küfrediyor hem de saldırıyor. Bir de güvenlikçi arkadaş suçlu ilan ediliyor. Tüm arkadaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz, 3 büyüklerin aralarındaki maçlarında artık görev almasınlar. 60 lira için o küfürlere katlanmaya değmez.”

derbi

Fenerbahçe Beşiktaş maçı kararı ne? Hükmen yenilgi mi devam mı?

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (20)
 • bunların maçlarına ne devletin polisini vereceksin ne de güvenlik şımarık egosu tavan yapmışlar sizi

  (0) (0)

 • Koridorda insanlara attığınız dayağa hiç değinmemişsin uyanık. Zaten bana göre sizin oralarda bulunmanız hepten yanlış. Ev sahibinin taraftarı olan koruma görevlileri para verilmese de koşa koşa gidiyor zaten. Yani icabında vatandaşın 500-1000 TL vererek izlediği maçı hiç bir iş yapmadan (Pardon misafir takımın oyuncu ve diğer personelini dövmek dışında) bedavaya seyredip bir de 60 TL alıyorlar.

  (1) (2)

 • Bu maç kaldığı yerden devam . Çünkü Fb nin öyle işine geliyor . 2004 deki Rize maçı kaldığı yerden , 84. dakikadan değil birinci dakikadan tekrar . Fb yeni transferleri de oynatabiliyor . Yani kural yok . Fb nin işine ne gelirse . Türkiye Cumhuriyetinde en büyük 3 şike hadisesi 1- 2004 de ki Fb -Rize maçının tekrarı . 2- 1983 de masa başında Türkiye kupasının Fb ye verilmesi . 3- Bu haftaki derbinin Fb alehine hükmen 0-3 bitirilmemesi . Bu 3 hadise futbolumuzdaki en büyük 3 şikedir ve üçünüde Federasyon yapmıştır FB lehine olarak .

  (5) (0)

 • YARIM DOKTOR CANDAN EDER, YARIM HOCA CANDAN EDER; HA,HA..HAAA.....BİZİM YARIM FİLOZOF ŞENOL DA BOYLE TİYATRO EDER HAÇAN DAAAA.....

  (3) (3)

 • UEFA'ya bağlı bir federasyon olan Türkiye Futbol Federasyonu, bu kararını UEFA'ya nasıl açıklayacak merak ediyorum. Hiç bir Avrupa klübü Türkiye'ye maça gelmese haklıdır. Sahaya atılan yabancı maddelerin, darp edilen futbolcuların/yöneticilerin hiç bir anlamı olmadığı, bundan sonra bu tür olayların olması halinde, "hiç bir şey olmamış" gibi maçın kaldığı yerden devam edilmesi tam bir eyyamdır. Bu konuda UEFA, TFF'den görüş ve savunma istemelidir.

  (1) (0)

Tüm Yorumlar