12 Aralık 2018 17:35

Sow'dan Beşiktaş'a transfer cevabı!

Sow'dan Beşiktaş'a transfer cevabı!

Beşiktaş’ın kampını ziyaret eden İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Adı Bursa ile anılan Sow için Ahmet Nur Çebi, “Onu bize de önerdiler. Ancak, ‘Türkiye’de Fenerbahçe’den başka takımda oynamam’ dediği için istemedik, gündeme bile almadık” ifadelerini kullandı.

Çebi, Bursaspor’la anlaşmaya yakın olduğu konuşulan eski Fenerbahçeli Moussa Sow’la ilgili olarak, “Sow’u bize de önermişlerdi. Ancak daha önce, ‘Türkiye’de Fenerbahçe’den başka bir takımda oynamam’ dediği için istemedik ve gündemimize bile almadık” diye konuştu.

Her zaman transfer için hazırlıklı olduklarını vurgulayan Çebi, “İhtiyaç olan her pozisyon için çalışmalarımız var. İhtiyaç halinde onlara yöneliyoruz. Larin’le anlaşma sağladık. Kulübü Orlando ile ilgili bazı sıkıntılar var. Onların da çözüleceğini düşünüyorum” yorumunda bulundu.

Beşiktaş'tan Arsenal'e Welbeck harekatı


‘Sanki 40 yıllık Kartal’ : Hedeflerinin geleceğe daha iyi bir bütçe bırakmak olduğunun altını çizen Beşiktaş’ın yöneticisi, “Vida geleli 3-4 gün oldu ama sanki 40 yıllık Beşiktaşlı gibi. Çok yaratıcı bir futbolcu ve kulübe büyük katkı vereceğini düşünüyorum” dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • lensde aynısını demişti

    (0) (0)

  • Hani Sow'un cevabı. Biz mi göremiyoruz???

    (1) (2)

  • başlığa bak içeriğe bak.

    (0) (4)

Tüm Yorumlar