21 Ekim 2018 16:07

Süper Lig'de şampiyonluğun parolası: 25. hafta

Süper Lig'de şampiyonluğun parolası: 25. hafta

Spor Toto Süper Lig'de son 8 sezona bakıldığında 25. haftayı lider kapatan takımın sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen taraf olduğu görülüyor.

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftası geride kalırken, Fenerbahçe-Galatasaray ve Medipol Başakşehir-Beşiktaş maçları öncesinde ilginç bir şampiyonluk parolası ortaya çıktı.

Süper Lig’de 25. haftayı rakiplerinin önünde lider şekilde kapatan Galatasaray, son 8 sezona göre şampiyonluğun en önemli adayı konumunda bulunuyor.

Fenerbahçe’nin 6 puan, Beşiktaş ve Başakşehir’in ise 3 puan önünde yer alan sarı kırmızılılar, son 8 sezon değerlendirmeye alındığında bu sezon şampiyonluğa en yakın takım olarak göze çarpıyor.

Süper Lig’de son 8 sezonda ligin 25. haftasını lider kapatmayı başaran takım, 34. haftada da ipi göğüsleyen taraf oluyor.

İşte Süper Lig’de son 8 sezonda 25. hafta liderleri ve sezon sonu şampiyonları;

Spor Toto Süper Lig

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Şike tahmini kim yapıyor acaba Aziz ve Tüpçü mü

    (0) (1)

  • akşam akşam güldürdün beni ya

    (0) (0)

  • NE ÇOK GS VE NE DE ÇOK KEBAPÇI TERİM LOBİSİ VARMIŞ BE ARKADAŞ.HAKEMLERDE TERİMİN KAYIĞINA SU TAŞIYINCA ŞAMPİYONU İLAN ETMİŞSİNİZ HEMEN.SİZİ GİDİ LOBİCİLER SİZİ.FENERİ KARIŞTIRMAYA GÜCÜNÜZ YETMEZ.HER TÜRLÜ KARIŞIKLIĞI ÇIKARMAK İÇİN TÜRLÜ DEDİKODULARINIZI ŞİMDİLİK YAPIN BAKALIM.FENER 3 TEMMUZ BADİRESİNİ ATLATMIŞ DİMDİK AYAKTADIR.SİZİN BU OYUNLARINIZI KOCAMAN ADAM AYKUT KOCAMAN BOZACAKTIR.SİZLERİ KINIYORUM KARIŞTIRMAK İÇİN KİM UĞRAŞIYORSA YETER ARTIK BEYAAA.

    (2) (0)

Tüm Yorumlar