13 Aralık 2018 16:30

Tarık Çamdal kutlamalarda ıslıklandı

Tarık Çamdal kutlamalarda ıslıklandı

Galatasaray'a transfer olduğu günden beri düzenli forma giyemeyen ancak buna rağmen takımda kalan Tarık Çamdal, dünkü kutlamalarda yine ıslıklandı.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında oyuncuların tek tek anons edilip sahneye davet edildiği sırada, tepki sesleri de yükseldi.

TARIK'A YİNE PROTESTO: Galatasaray'da uzun süredir forma giymeyen ve taraftarın da eleştirdiği isimlerin başında gelen Tarık Çamdal, "Aya benzer" şarkısıyla sahneye gelirken taraftarlar ıslıklarla tepki gösterdi.

Tarık Çamdal

(Görüntüler beIN Sports'tan alınmıştır)

Galatasaray'la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Tarık, kadro dışı olmasına karşın takımdan ayrılmaması camianın tepkisini çekiyor. Daha önceki şampiyonluk kutlamalarında da ıslıklanan Tarık, bir kez daha ıslıklandı.

Tarık Çamdal

(Görüntüler beIN Sports'tan alınmıştır)

Sarı-kırmızılı takımda uzun süredir forma şansı bulmakta zorlanan, Tarık Çamdal'a takım arkadaşları alkışlarla destek verdi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • neden hiç deneme gereği duyulmuyor.Hep mi futbolcu suçlu bir kaç maç oynadı gayet iyiy di taraftar ıslıkladı. GS varken kim gider sıradan takım da oynar.

  (0) (0)

 • tarık verilen paranın hakkını verseydi taraftar böyle yapmazdı

  (0) (5)

 • Tarık Adam olsa asalak gibi gelen transfer tekliflerini değerlendirmeden boş yere yatarak para almazdı, bu durumda alkış mı bekliyor.

  (1) (4)

 • Olağanüstü bir ayıp...Şampiyon olmuş bir takımda verimli olmamış bir oyuncu da olsa orada yapılacak şey onu da diğerleri gibi alkışlamaktır.Sonrasında yönetim zaten gereğini yapar zaten! Asıl yuhalanacak kişiler 11 futbolcuyla sahaya çıkan bir takımda,9 yabancı,2 Türk oynatan ve alt yapıya önem vermeyen yöneticilerdir.

  (7) (2)

 • 81 milyonluk ülkede sporcu yok; 4 büyüklerde, basketbolda yerli sporcu yok.. GS'de durum aynı takım Türk Takımı oyuncuların tamamı yabancı...

  (1) (0)

Tüm Yorumlar