21 Ekim 2018 15:58

TFF'den hakemlere para cezası

TFF'den hakemlere para cezası

Türkiye Futbol Federasyonu, devre arasında aldığı kararla hakem maaşlarında azaltmaya gitti.

TFF, Süper Lig'in devre arasında hakem eleştirilerini gündemine taşıdı.

TOPLANTI YAPILDI : Kulüpler ve kamuoyunun hakemler üzerindeki söylemlerini değerlendiren TFF yönetimi önemli bir toplantı düzenledi. 

Sezonun ilk yarısındaki hakemlerin kötü performansları bu toplantıda masaya yatırıldı.

MAAŞLARDA AZALTILMAYA GİDİLDİ : MHK Başkanı Yusuf Namolu ve yönetim kurulu üyesi Hüsnü Güreli'nin, hakemleri sezonun ikinci yarısında daha dikkatli olmaları konusunda uyardığı öğrenildi.

Süper Lig'de en çok kazanan 30 futbolcu

Bu toplantıdan çıkan en önemli karar ise hakem maaşları üzerinde oldu. Ligde görev yapan hakemlerin maaşları azaltıldı ve performanslarına göre prim sistemi getirildi.

NTVSpor'da bir programda konuyla ilgili istihbarat paylaşan Mehmet Ayan da "Devre arasında hakem maaşlarında azaltılmaya gidilmiş. Hüsnü Güreli, Yusuf Namoğlu topa girmiş. 15 bin Lira sabit maaş ve performans kriterine göre hakemlerin prim alması şu anda uygulanıyormuş." dedi.

Şenol Güneş'ten anlamlı Sevgililer Günü mesajı

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • mhk ve federayonun acilen defolup gitmesi gerekiyor helede mhk hepsi eyyamcı .yusuf efendi hala utanmadan o koltukda oturuyor insanda yüz olur.

    (0) (0)

  • iyi guzelde neden sadece gs macindaki hakeme yapiliyor halbuki o hakem hakli o pozisyon penaltiydi ,sizler cok yanlis karar veriyorsunuz. neden fener ts ve fener genclerbiligindeki hakemleri cezalandirmiyorsunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzhepiniz defolun gidin artik ,sizler hem yanli hem taraf tutuyorsunuzzzzzzzzzzzzz

    (0) (0)

  • 20 bin i düşmez yani

    (0) (0)

Tüm Yorumlar