23 Mayıs 2018 23:52

Ünlü futbolcuya gözaltı! İşin aslı sonradan ortaya çıktı

Ünlü futbolcuya gözaltı! İşin aslı sonradan ortaya çıktı

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü futbolcusu Deniz Naki, kendi adına açılmış bir Twitter hesabından Cumhurbaşkanı’na hakaret edildiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Amed Sportif'te forma giyen Deniz Naki, Twitter'da kendi adına açılmış bir hayran sayfasından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edildiği gerekçesiyle gözaltına alındı. İfadesi alınan Naki serbest bırakıldı.

İfadesi alınan Naki, hesabın kendisine ait olmadığı anlaşılınca serbest bırakıldı.

Rıza Kayaalp altın madalya kazandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatları, Amedsporlu futbolcu Deniz Naki’nin ismiyle açılan bir Twitter hesabından Erdoğan’a hakaret içerikli paylaşımlar yapıldığı gerekçesiyle Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu üzerine soruşturma başlatan savcılığın talimatı ile Amedsporlu Deniz Naki bugün gözaltına alındı.

Emniyette ifadesi alınan Deniz Naki, paylaşım yapılan hesabın kendisine ait olmadığını söyledi. Yapılan araştırmada Twitter hesabının Deniz Naki adına açılmış bir ‘fan’ sayfası olduğu tespit edilince, futbolcu Naki ifadesi alınarak serbest bırakıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın avukatlarının yaptığı suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • düzgün haber yapın yazıktır bu ülkeye ya o konuda berat aldı ve sahte nik kullanıldığı ispatlandı kalem elinizde diye sevmediğiniz bir topluma iftira atmayın lütfen

  (1) (1)

 • el alem başım belaya girer diye eleştiride dozu kaçırırsam başıma iş alırım diye üç buçuk atıyor beyfendi hakaret etme cüreti gösteriyor.kime güveniyorsun bey canınmı sıçrıyor,başın bedenine agırmı geliyor.

  (0) (1)

 • "KKM" bende sana hakaret etsem buradan hoşuna gider mi? Eleştirme ile hakaret etmeyi birbirine karıştırmayalım. . RTE eleştirilebilir. Fakat hakaret edilmeyi haketmiyor. Kimse haketmez. Makamı ve devletin en tepesinde bir kişi olma hasebiyle. Hakaret eden saygısızlık eden karşılığını görmeli.

  (7) (6)

 • BİR CUMHURBAŞKANI DÜŞÜNÜN .AĞZINA GELENİ TARTMADAN İNSANLARI RENCİDE EDİCİ ŞEKİLDE KONUŞACAK. BİRİSİ ONU ELEŞTİRDİ DİYE O KİŞİYİ SOÇLAMAK BİZİM BİLDİĞİMİZ DEMOKRASİLERDE YOK. C. BAŞKANININ DEMOKRASİ ANLAYIŞI ANCAK MUTLAK MONORŞİLERDE OLUR

  (7) (15)

 • Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret edenlerin en ağır cezaya çaptırılması ve kamuda kesinlikle görev almaması gerekir.hadsizler.çekemiyorlar.o bir Dunya lideri.

  (19) (6)

Tüm Yorumlar