25 Haziran 2018 09:16

Webo'dan şok sözler! Futbolu bırakırım...

Webo'dan şok sözler! Futbolu bırakırım...

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü başta olmak üzere 1.Lig’de ve Süper Lig’de talipleri bulunan golcü futbolcu Pierre Webo’nun kırmızı-siyahlı kulübün tüm ısrarına rağmen bu teklife sıcak bakmadığı öğrenildi.

Gazişehir’in transfer etmek için girişimlere başladığını yaklaşık 45 gün önce ilk olarak gazetemizin duyurduğu Pierre Webo’nun kırmızı-siyahlı kulübün teklifine hayır demesinin sebebinin kariyer planlaması olduğu ve bu yüzden 1.Lig’de herhangi bir takımda oynamak istemediği öğrenildi.

Gazişehir’in yıllık ücretinde iyi bir rakam önermesine rağmen parayı ikinci planda tuttuğu belirtilen Pierre Webo’nun gönlünde Fenerbahçe yattığı ve burası olmazsa Süper Lig’de bir kulübe gideceği bildirildi.

Volkan Şen'in kaslı vücudu şaşırttı


TAMAM DEDiĞi KULÜPTE FUTBOLU BIRAKACAK
Ajansspor'un haberine göre; Gazişehir’in ısrarcı tutumu karşısında oldukça memnun kalan ve bu teklife evet dememe sebebinin takımın 1.Lig’de olmasının olduğunu öne süren Pierre Webo’nun kırmızı-siyahlı kulübe son cevabının; “ 1.Ligde oynayacağıma futbolu bırakırım. Benim para ve başka şeylerle işim yok. Sadece kariyerimi hedefi olan bir Süper Lig kulübünde noktalamak” dediği belirtildİ

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • FENERDE WEBO-GEKAS MORUK İKİLİSİ, BU SOLDADO VE YENİ NEDARLANDIN ATACAĞI GOLÜN 5 KATINI ATMAZSA ADAM DEĞİLİM!!!50 YILDIR FUTBOLUN İÇİNDE FUTTBOLLA YATIP KALKAN AMA ASLA KOKUŞMUŞ, ÖNYARGILI, KENDİNİ FUTBOLDAN ÜSDÜZEY ANLIYORMUŞ GİBİ GÖSTERMEK İÇİN İNCİLUZ GAVURLARININ SAÇMA SAPAN FUTBOLUNA TAPMAYAN BİR TÜRK VATANDAŞI OLARAK GERÇEK BU LA!!!DİYORUM AMA ANLAMAZ BUNU FENERİN KOKUŞMUŞ YÖNETİMİ!!

    (0) (0)

  • Ameliyat olmuş yağlarını aldirmis

    (0) (0)

Tüm Yorumlar